Tábor Dvorek: hry a angličtina

LETOŠNÍ NOVINKA: HRY + AJ


Kapacita turnusu v termínu od 16. do 20. 8. 2021 je zaplněna, přihlašování je již možné pouze pro náhradníky.Hraje si vaše dítě rádo (nejen s moderními deskovými hrami)? Chcete, aby se vaše dítě hravě seznamovalo s angličtinou?

Přihlašte ho na příměstský tábor s deskovými i venkovními hrami a s možností hravého setkávání s angličtinou.


O zábavu 15 dětí se budou starat 3 zkušení vedoucí, kteří jsou sami vášnivými hráči deskových her. Nemusíte se bát, že budeme celý týden jen zavření uvnitř, pokud nám to počasí dovolí, plánujeme trávit co nejvíce času venku a děti budou mít i spoustu příležitostí k pohybu.


Pro každý turnus máme připravený i celotáborový turnaj a soutěže o věcné ceny.


Věk: děti a mládež od 3 do 15 let (tábor je tedy vhodný i pro sourozence v nestejných věkových kategoriích), u tohoto turnusu však předpokládáme, že rodiče budou přihlašovat převážně děti, které navštěvují MŠ, prvňáčky a druháčky (případně třeťáčky). V případě dostatečného zájmu je však možné vytvořit i skupinku starších dětí.


Na co se mohou děti těšit?

Na děti čeká:

  • velké množství her: venkovní, strategické, postřehové, zábavné, dovednostní i vědomostní, akční i oddechové, škodící i kooperativní, krátké i dlouhé...

  • možnost zapojit se všemi smysly i do hravého setkávání s angličtinou v "anglických blocích" v programu: zejména, ale nejen pro děti předškolního věku, prvňáčky a druháčky


Jak bude probíhat seznamování s angličtinou u nejmeších dětí a u dětí, které ještě neumí psát?

Seznamování s angličtinou bude přizpůsobeno věku dětí, bude tedy probíhat bez čtení a psaní, za pomoci her, cvičení, písniček, básniček, tvoření apod.Termín a kapacita turnusu:

  • od 16. do 20. srpna 2021: pouze 15 dětí / turnus, počet volných míst k 27. 6.: 1, věkový rozptyl dosud přihlášených dětí: 4 až 10 let.


Konání tábora: od pondělí do pátku v čase od 7:30 do 16:30


Cena: 1790 (v ceně budou zahrnuty obědy, svačiny, ovoce, pitný režim a další výdaje hrazené nad rámec dotace).


Podmínky přihlášení: dokument s podmínkami k přihlášení

Základní podmínka: vzhledem k dotaci nutné u obou rodičů v době trvání příměstského tábora splnit některé z následujících kritérií:

  • trvající pracovní poměr (může být i DPČ, DPP, mateřská dovolená a rodičovská dovolená lze uznat pouze tehdy, když trvá pracovní poměr, popř. při splnění některého z následujících kritérií),

  • vykonávají podnikatelskou činnost (OSVČ),

  • v případě nezaměstnanosti jsou vedeni na úřadu práce a zaměstnání si aktivně hledají,

  • jsou zapojeni v procesu vzdělávání či rekvalifikace.


Možnosti přihlášení:

  • tištěná přihláška: verze k tisku (je nutno vyplnit tolik přihlášek, kolik přihlašujete dětí),

  • elektronická verze přihlášky k vyplnění (přihláška se přizpůsobí počtu dětí, údaje o zák. zástupcích stačí vyplnit jen jednou)


Přihlašování: do naplnění kapacity (+ případní náhradníci)


Kontakt (možnost získání i odevzdání přihlášek, další informace): Milena Matuchová, 777 035 029, milena.matuchova@gmail.com


Místo konání: Dvůr Králové n. L., zázemí v DPS Sadová: Sadová 2755