Tábor Dvorek: moderní deskové hry

Baví vaše dítě hraní moderních deskových her?

Přihlašte ho (třeba i s jeho mladším sourozencem) na příměstský tábor s deskovými i venkovními hrami pro zkušené hráče i herní nováčky.


O zábavu 15 dětí se budou starat 3 zkušení vedoucí, kteří jsou sami vášnivými hráči deskových her. Nemusíte se bát, že budeme celý týden jen zavření uvnitř, pokud nám to počasí dovolí, plánujeme trávit co nejvíce času venku a děti budou mít i spoustu příležitostí k pohybu.


Na děti čeká velké množství her: venkovní, strategické, postřehové, zábavné, dovednostní i vědomostní, akční i oddechové, škodící i kooperativní, krátké i dlouhé... Pro každý turnus máme připravený i celotáborový turnaj a soutěže o věcné ceny.


Věk: děti a mládež od 3 do 15 let (tábor je tedy vhodný i pro sourozence v nestejných věkových kategoriích)

Upozornění: Vzhledem k hlavnímu zaměření tábora na deskové hry předpokládáme u dětí přibližně od 8 let zájem o hraní deskových her, účastnit se však mohou kromě zkušených hráčů i herní nováčci.

U mladších dětí je zájem o hraní deskových her výhodou, ale není podmínkou, program u nich bude přizpůsoben věku a schopnostem přihlášených dětí a nebude tolik zaměřen na deskové hry jako u dětí starších.


Na jaké hry se mohou děti těšit?

Zahrát si s námi děti mohou nejznámější hry jako jsou: Carcassonne, Osadníci z Katanu, Dobble a Karak, ale i vyloženě raritní kusy, jako příklad uvedeme jedno lákalo převážně pro starší kluky: Mech vs Minions (videoukázka).


Termíny (je možné přihlášení i do obou turnusů):

  • od 27.⁠ do 31. července 2020,

  • od 10. do 14. srpna 2020


Konání tábora: od pondělí do pátku v čase od 7:30 do 16:30 (po dohodě je možný i dřívější začátek než v 7:30)


Cena: 850 Kč (v ceně jsou zahrnuty obědy, svačiny a pitný režim). Ostatní výdaje jsou hrazeny z dotace.


Kapacita: 15 dětí / turnus


Podmínky přihlášení: dokument s podmínkami k přihlášení

Základní podmínka: vzhledem k dotaci nutné u obou rodičů v době trvání příměstského tábora splnit některé z následujících kritérií:

  • trvající pracovní poměr (může být i DPČ, DPP, mateřská dovolená a rodičovská dovolená lze uznat pouze tehdy, když trvá pracovní poměr, popř. při splnění některého z následujících kritérií),

  • vykonávají podnikatelskou činnost (OSVČ),

  • v případě nezaměstnanosti jsou vedeni na úřadu práce a zaměstnání si aktivně hledají,

  • jsou zapojeni v procesu vzdělávání či rekvalifikace.


Přihlášení: možnosti: vyplnění tištěné přihlášky: verze k tisku, elektronická verze k vyplnění, případně můžete zatím vyplnit pouze kratší formulář zájmu o příměstský tábor se zaměřením na deskové hry, po jehož zaslání se ozveme a zodpovíme případné dotazy a zájemcům rovněž pomůžeme s vyplněním obsáhlejší závazné přihlášky


Přihlašování: kapacita jednotlivých turnusů už byla naplněna


Kontakt (možnost získání i odevzdání přihlášek, další informace): Milena Matuchová, 777 035 029, spolekprodvorek@gmail.com


Místo konání: Dvůr Králové n. L., zázemí v DPS Sadová: Sadová 2755